VII Targi eHandlu, czyli święto internetowych sprzedawców

W dniach 22-23 października Stadion Narodowy w Warszawie opanowany zostanie przez sprzedawców internetowych. Stanie się tak, ponieważ swoje miejsce będzie mieć kolejna już edycja Targów eHandlu. Tym razem jednak oprócz samych Targów organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek.Targi eHandlu to największa impreza dla osób zainteresowanych tematyką ecommerce w Polsce i nikomu nie trzeba jej już chyba przedstawiać. Na terenie Galerii Stadionu Narodowego swoje usługi prezentować będzie blisko 120 firm z Polski, Europy oraz Stanów Zjednoczonych.

Grafika 3

Targi to swoista panorama rozwiązań technologicznych i możliwość podejrzenia najnowszych trendów w zakresie sprzedaży internetowej. Tradycyjnie już znaczna część wystawców to firmy oferujące rozwiązania logistyczne, hostingowe, platformy sklepowe oraz agencje wyspecjalizowane w różnych obszarach sprzedaży internetowej.  Warto zwrócić jednak uwagę na rosnącą liczbę firm, które zajmują się przygotowaniem gotowych treści dla sklepów, obsługą prawną oraz firm oferujących zaawansowane systemy analityczne. Profil wystawców odzwierciedla trendy, które można obecnie zaobserwować w ehandlu.

Jak co roku oprócz firm prezentujących swoje usługi na stoiskach, wysłuchać można także kilkunastu prezentacji. W tym roku prezentacje podzielone są na 4 bloki tematyczne: SEO/SEM, Platformy/Narzędzia, PR/Social Media i Wsparcie biznesu. Organizatorzy zapewniają, że wystąpienia będą wyłącznie w formie case study co gwarantuje wysoki poziom i praktyczne podejście.

Targi to niewątpliwie największe wydarzenie w branży ecommerce w całym regionie CEE.

Dlatego nie zabraknie tam też Grupy Unity. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko numer E3, gdzie będą na Państwa czekać nasi eksperci. Dodatkowo, podczas Kongresu eHandlu wystąpi nasz reprezentant – Krzysztof Murzyn, Lider Cenmtrum Kompetencji E-commerce.

Więcej informacji o Targach eHandlu oraz w pełni darmowa rejestracja – TUTAJ

Rejestracja na Kongres eHandlu – TUTAJ

Do zobaczenia!

Tagi: , , , , ,

O Autorze

Redakcja

Back to Top