AlmiDecor zaprasza do zakupów online

Produkty AlmiDecor – jednej z czołowych polskich marek branży wyposażenia wnętrz, dostępne są od niedawna w sklepie internetowym sklep.almi-decor.com. Za technologię oraz kompleksową obsługę sprzedaży online w e-sklepie odpowiedzialni są specjaliści Grupy Unity. Projekt realizowany jest w modelu revenue sharing.

Rozwój każdego biznesu wiąże się dziś z obecnością w wielu kanałach sprzedaży, stąd nasza decyzja, by połączyć działania sklepów stacjonarnych z wersją sklepu online – wyjaśnia Dana Zeidler, PR Manager z firmy ADe Line SA, będącej właścicielem marki AlmiDecor.

Sklep jest zintegrowany z wdrożonym wcześniej systemem ERP Microsoft Dynamics Navision. Sklep.almi-decor.com to gotowe narzędzie do budowania lojalności klientów. Dotychczas prowadzony jedynie w sklepach stacjonarnych program Loving Home Club, zyskał swoją wersję internetową, dzięki czemu przyczynia się do wzmocnienia efektu odwróconego ROPO.

almi decor2

Wspólna odpowiedzialność, wspólny zysk

Specjaliści Grupy Unity wspierają markę AlmiDecor nie tylko od strony realizacyjnej. Współpraca między firmami oparta jest o model efektywnościowy.

W tradycyjnym modelu współpracy zakres obowiązków jest jasny. Po analizie biznesowej i technologicznej, wdrażane jest oprogramowanie sklepowe i właściwie prócz umowy serwisowej i hostingu, na tym kończy się odpowiedzialność dostawcy. Za sprzedaż i marketing odpowiada właściciel e-sklepu. W modelu revenue sharing część tej odpowiedzialności przejmuje wdrożeniowiec – wyjaśnia Robert Kwissa, E-commerce Manager w Grupie Unity.

W praktyce oznacza to, że wynagrodzenie dostawcy uzależnione jest od realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych. W ramach współpracy, Grupa Unity odpowiedzialna jest m.in. za media planning, pozycjonowanie serwisów w wyszukiwarkach, obsługę email marketingu czy obsługę kampanii płatnych w mediach internetowych. Po stronie AlmiDecor jako właściciela sklepu, pozostaje zarządzanie katalogiem produktów, kształtowanie polityki cenowej i promocji oraz obsługa klienta internetowego (wysyłka zamówień, fakturowanie, obsługa zwrotów i reklamacji).

Efekty współpracy można oglądać pod adresem sklep.almi-decor.com.

Tagi: ,

O Autorze

Redakcja

Back to Top