Culture of e-commerce- zapraszamy na warsztaty

19 marca we Wrocławiu rusza trzecia edycja projektu „Creativro – Culture of”. To kolejna odsłona cyklu branżowych spotkań, w ramach których specjaliści dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą. Tym razem tematem wiodącym będzie e-commerce, a wiedzą podzieli się też Grupa Unity.

Bez tytułu

Wydarzenie Creativro – Culture of E-commerce skierowane jest zarówno do właścicieli sklepów internetowych, jak i do przedsiębiorców działających w obszarze tradycyjnego handlu. Do grona adresatów projektu należą też dyrektorzy sprzedaży i project managerowie odpowiedzialni za marketing w dużych firmach. – Dodatkowo zachęcamy do uczestnictwa przedstawicieli sceny startupowej, którzy chcą spróbować swoich sił na tym niełatwym rynku – mówi Marcello Murgia, koordynator cyklu spotkań „Culture of”.

W tegorocznej edycji część konferencyjna poprzedzona zostanie trzema warsztatami, poprowadzonymi m.in. przez przedstawicieli Grupy Unity. Warsztaty odbywać się będą w godzinach 10.00-12.00 w biurach Idea Place przy pl. Solnym 15, główna impreza rozpocznie się o 12.30 w Kinie Nowe Horyzonty.

Z ramienia Grupy Unity warsztaty poprowadzi Krzysztof Murzyn, który omówi tematykę definiowania strategii e-commerce, obszarów planowania, przykłady zastosowania u liderów rynkowych jak również opracuje z uczestnikami plan mediów (źródeł ruchu) w kontekście planowanego celu.

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się na stronie internetowej projektu: www.cultureof.pl. Wstęp jest bezpłatny dla jednego przedstawiciela z danej firmy lub instytucji (liczba miejsc ograniczona). Osoby zainteresowane skorzystaniem z warsztatów proszone są natomiast o zgłoszenia na e-mail: marcello.murgia@araw.pl.

Tagi:

O Autorze

Redakcja

Back to Top