Euro.com.pl NR 1 w rankingu Wprost i Money.pl!

Euro.com.pl NR 1 w rankingu Wprost i Money.pl!
Wg rankingu polskich sklepów internetowych Money.pl i Wprost za rok 2009 nasz klient – firma Euro-Net, właściciel sklepu www.euro.com.pl – zdobyła 1 miejsce w kategorii AGD, RTV i sprzęt fotograficzny!

Sukces naszego klienta jest zatem także po części naszym sukcesem. Sklep marki RTV Euro AGD budujemy dla naszego klienta wspólnie z Internet Designers już od 2004 roku. Miło jest patrzeć jak coś, co tworzysz od zera osiąga sukcesy. Gratulacje dla całego zespołu Euro-Net za wybitne osiągnięcia. Gratulacje też dla zespołów pracujących dla Euro-Net w Contium i Internet Designers.

Takie wydarzenia motywują nas do tego, żeby dalej intensywnie pracować i żeby za rok nasi kolejni klienci byli obecni w tym rankingu jako liderzy rynku.

A swoją drogą, ciekawe czemu w zestawieniu nie ma oddzielnej kategorii dla sklepów z bardzo silnie obecne w internecie branży Dom i Ogród?

Piotr Wrzalik

Tagi: , , , ,

O Autorze

Adam Kopeć

Programista PHP w Grupie Unity. Wiedzę teoretyczną zdobył dzięki studiom Informatyki Stosowanej na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH. W praktyce systemy e-commerce poznaje dzięki pracy w Grupie Unity. Prywatnie fan gitary, postmodernizmu w literaturze i jazzu.

Back to Top