Klienci Grupy Unity nominowani do E-commerce Polska Awards 2013

Znamy już nominacje do nagród E-commerce Polska Awards 2013. Wśród pretendentów do tych prestiżowych nagród, znalazło się aż trzech Klientów Grupy Unity – RTV EURO AGD, Kwiatowy Ogród oraz Leroy Merlin. 

Konkurs „E-commerce Polska awards”, organizowany przez  Fundację Rozwoju Gospodarki Elektronicznej  ma na celu wyróżnić najlepsze sklepy na rynku.

 

rtv-euro-agd-logoW kategorii nagroda e-konsumenta, nominację otrzymał RTV EURO AGD. Statuetka przypadnie w udziale tego e-sklepu, który poprzez głosowanie użytkowników i klientów, uznany zostanie za najbardziej przyjazny w całym procesie sprzedaży. Mowa zarówno o obsłudze klienta, jak i o łatwości w korzystaniu ze strony internetowej.

 

logo-kwiatowy-ogrod-vKolejny z Klientów Grupy UnityKwiatowy Ogród, nominowany został w kategorii Odkrycie roku, czyli nagrody dla najlepszego e-sklepu, który swoją działalność rozpoczął w 2012 roku. Kwiaciarnia internetowa uruchomiona z wykorzystaniem oprogramowania IBM, oferuje szereg narzędzi m.in. 21 rodzajów promocji, możliwość prowadzenia marketingu precyzyjnego, czy moduł segmentacji. (Przeczytaj także: wywiad z Prezesem Zarządu MM Brown Polska)

 

logo-leroymerlin-aLider rynku DIY – Leroy Merlin ma  z kolei szansę na zgarnięcie dwóch statuetek – w kategoriach sukces roku (za osiągnięcie w dziedzinie e-commerce, które wywarło największy wpływ na rynek) oraz innowacja roku (za najbardziej innowacyjne rozwiązanie technologiczne w e-sklepie). Serwis sklepu (dostępny również w wersji mobilnej) zaprojektowała Grupa Unity. Obok funkcji e-commerce, oferuje on multimedialne porady ekspertów oraz jest miejscem budowania społeczności.

 

Wręczenie nagród laureatom „e-Commerce Polska Awards 2013” odbędzie się w trakcie uroczystej gali 7 listopada 2013 roku. My już jesteśmy dumni z naszych Klientów!

Tagi: , , ,

O Autorze

Redakcja

Back to Top