Leroy Merlin z nową aplikacją mobilną i serwisem dom z pomysłem

Leroy Merlin Polska wprowadził darmową aplikację na smartfony, zawierającą katalog ponad 50 000 produktów. Premierę miał też serwis www.domzpomyslem.pl – unikalny na polskim rynku portal stworzony przez Leroy Merlin z myślą o konsumentach ceniących ciekawe wnętrza i funkcjonalny design. Za technologię w obu projektach odpowiadali specjaliści Grupy Unity.

Nowa aplikacja mobilna Leroy Merlin Polska to ponad 50 000 produktów zebranych w wygodny katalog. Umożliwia ich sortowanie oraz filtrowanie według kategorii, ceny, opinii czy ilości komentarzy innych użytkowników.

Leory Merlin

Szybkie i konkretne zakupy dostępne są bez rejestracji. Po założeniu konta, można tworzyć sprofilowane listy zakupowe jak również oceniać ofertę sklepu czy wydawać opinie na temat produktów. Po dokonaniu zamówienia, aplikacja pozwala na śledzenie przebiegu jego realizacji. Co ważne, wszystko jest kompatybilne z wersją desktopową strony Leroymerlin.pl. – mówi Beniamin Schön dyrektor marketingu multikanałowego w Leroy Merlin Polska.

Aplikacja jest również dedykowana klientom sklepów stacjonarnych. Za jej pomocą sprawdzą dostępność produktów w konkretnych lokalizacjach Leroy Merlin, znajdą najbliższy sklep Leroy Merlin wraz z wytyczoną drogą dojazdu, a dzięki czytnikowi kodów EAN oraz QR uzyskają dodatkowe informacje na temat produktów na półkach Leroy Merlin.

Leory Merlin (4)

Aplikacja umożliwia śledzenie aktualnych promocji i ofert specjalnych sieci. Tworzy też wirtualną wersję karty Programu Lojalnościowego DOM, informując ile zostało zgromadzonych na niej punktów. Dzięki temu nie będzie trzeba nosić w portfelu jej plastikowej wersji. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemami iOS, Android i Windows Phone.

Inspiracja i zakupy w jednym miejscu

Drugi projekt Leroy Merlin to Dom z pomysłem – uniwersalna platforma edukacji, rozrywki oraz źródło pomocy dla wszystkich poszukujących inspiracji lub porad. Działający od połowy maja br., jest pierwszym na polskim rynku tego typu kompaktowym serwisem internetowym skierowanym do miłośników designu i aranżacji przestrzeni.  Łączy funkcje strony informacyjnej, sklepu internetowego, portalu społecznościowego oraz bloga.

Leory Merlin (2)

Wszyscy planujący aranżację lub rearanżację mieszkania lub domu, znajdą tam inspiracje w postaci wyselekcjonowanych zdjęć ciekawych projektów – mówi Jarosław Truchel dyrektor Marketingu, Centrali Zakupów i Supply Chaim Leroy Merlin Polska, pomysłodawca projektu.

Portal zainteresuje też tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w projektowaniu. Stworzone przez siebie stylizacje, mogą udostępniać oraz poddawać opinii pozostałych użytkowników serwisu.

Leory Merlin (5)

Na stronie www.domzpomyslem.pl znajdą się zarówno artykuły o designie i aranżacji wnętrz, wywiady z projektantami czy stylistami, formy video jak i blogi o tematyce wnętrzarskiej.

Fotorelacja pochodzi ze śniadania prasowego, które miało miejsce 8 maja 2014 roku.

Tagi: , ,

O Autorze

Joanna Bucior

PR Manager Grupy Unity. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Grupie Unity odpowiada za relacje z mediami i opiekę redaktorską nad Magazynem Imagine. Jej teksty ukazują się w takich mediach jak Marketing w Praktyce czy ecommerce.edu.pl.

Back to Top