Webinar – Jak nie wyrosnąć z platformy e-commerce?

28 listopada to data warta zapamiętania. To wówczas wspólnie z MM Brown Polska, liderem rynku czekoladek w Internecie, przedstawimy case study z pierwszego w Polsce wdrożenia platformy IBM WebSphere.

Webinarium poprowadzą Wiceprezes Zarządu Contium SA – Piotr Wrzalik oraz gościnnie Marcin Gadulski – Prezes MM Brown Polska i Adam Jankowiak – menedżer projektu i kierownik działu e-commerce  MM Brown Polska.

iStock_000000827356Small

Prelegenci przedstawią w jaki sposób e-kwiaciarnia spod skrzydeł MM Brown Polska – kwiatowyogrod.pl – buduje solidny fundament pod rozwój biznesu w oparciu o rozwiązania IBM Smarter Commerce.

Bądź jedną z pierwszych osób, które poznają szczegóły pierwszego w Polsce wdrożenia IBM WebSphere Commerce V7!

dowiedz się więcej o tym wdrożeniu

Ten webinar to obowiązkowa pozycja do menedżerów odpowiedzialnych za e-commerce, IT lub sprzedaż i marketing w firmach handlowych, dystrybucyjnych i produkcyjnych. Zarówno prowadzących już e-sprzedaż, jak i planujących skuteczną inwestycję w kanał online.

Podczas webinarium:

  • Zobaczysz, jak inni radzą sobie z sytuacją „wyrastania” z obecnego rozwiązania
  • Dowiesz się, jak w praktyce wygląda wdrożenie i użytkowanie technologii IBM
  • Posłuchasz, jak portfolio rozwiązań IBM Smarter Commerce może wspierać wszystkie obszary rozwoju e-biznesu (marketing, sprzedaż, obsługę logistyczną
    i zaopatrzenie)

Udział jest bezpłatny. Zarejestruj się już teraz korzystając z formularza po prawej stronie. Liczba uczestników jest ograniczona.

Webinar odbędzie się 28 listopada o godzinie 10:00 i potrwa 45 minut.

Obejrzyj nagranie

Tagi: , , , ,

O Autorze

Redakcja

Back to Top