Relacja z frontu e-handlu

Hala Międzynarodowych Targów Poznańskich, 100 wystawców, ponad tysiąc odwiedzających. Właśnie w takich okolicznościach IV Targów eHandlu rozpętaliśmy grę o front e-commerce.    

Sprawcy zamieszania sami przyznają się do winy. Grupa Unity, a wraz z nią tacy wyśmienici gracze e-rynku jak SMSAPI, PayByNet i FreshMail, zaprosili odwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie do zabawy utrzymanej w konwencji popularnego serialu „Gra o tron”. W walce o Zjednoczone Królestwo E-commerce wzięło udział prawie 100 osób, a wśród nich nie tylko goście wydarzenia, ale i inni wystawcy. To dla nas powód do dumy, ale nie o nasze ego tu chodzi. Gra była świetnym pretekstem do nawiązana rozmowy o Państwa biznesie, o tym jakich narzędzi Wam potrzeba, czego od nas oczekujecie, jak ulepszać nasze produkty. Przy tej okazji, dziękujemy za każde odwiedziny, a Partnerom gry za sojusz w imię dobrej zabawy!

blog

A same Targi? Od czterech edycji to wydarzenie must-be dla każdego, kto wszedł w biznes online lub planuje taki krok. Dzięki temu spotkaniu, w jednym miejscu ma niemal pełny przegląd usług, produktów i potencjalnych partnerów biznesowych dla swojego e-sklepu. A że to nie puste frazesy, wystarczy prosty przykład. Jedna z firm przygotowała specjalnie dla nas, dedykowaną, unikalną ofertę współpracy. Tak robi się B2B.

Dzielnym rycerzom e-commerce przypominamy, że drugi etap gry o front właśnie się toczy. iPad Mini powędruje do gracza, który wykaże się najbardziej zręcznym umysłem i pomysłowością, odpowiadając na pytanie, które znalazł dziś w skrzynce pocztowej. Na odpowiedzi czekamy do 30.04.2013, godz. 22.00! Rozstrzygnięcie na profilu www.facebook.com/GrupaUnity już po weekendzie majowym (06.05.2013)!

Tagi: ,

O Autorze

Joanna Bucior

PR Manager Grupy Unity. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Grupie Unity odpowiada za relacje z mediami i opiekę redaktorską nad Magazynem Imagine. Jej teksty ukazują się w takich mediach jak Marketing w Praktyce czy ecommerce.edu.pl.

Back to Top